בניית אתרים ייעודיים
בראייה שיווקית!

זקוקים לאתר חדש? בואו לעבוד איתנו ולבנות אתר מנצח שבאמת יקדם את העסק שלכם. זכרו כי אתר שלא מספק את הדרישות השיווקיות שלכם אינו מצדיק את הקמתו. השאירו פרטים בטופס המצורף וגלו מחירים מפתיעים, יחס אישי ומסירות לכל לקוח.

הגדרת מטרות

אנו בצליל דיגיטל נוכל לבנות עבורכם אתר, שכבר בשלב האפיון יכיל את המטרות השיווקיות שלכם. התנועה באתר תבנה כמשפך שיוביל את הגולש לביצוע הפעולה הרצויה.

צליל דיגיטל

Future iamge

התאמה לגוגל

אצלנו כל אתר ייבנה בתשתית המתאימה ביותר לקידום בגוגל ובשאר מנועי החיפוש, החל מהגדרת ביטויי מפתח, הקפדה על קוד האתר, והטמעה נכונה של תגיות.

צליל דיגיטל

בנייה ייעודית

האתרים במידת הצורך יוכלו להכיל עמוד פנימי, שישמש כעמוד נחיתה, בו תוכלו להשתמש לצורך קמפיינים ממומנים ופרסומים שונים, בהקפדה על קופירייטינג ושפה מניעה לפעולה

צליל דיגיטל

למה אנחנו בוחרים לבנות את האתרים שלנו בפלטפורמת וורדפרס?

לא בכדי מערכת וורדפרס הינה המערכת שנמצאת בצמיחה הגדולה ביותר מבין מערכות ניהול התוכן השונות (CMS). אז למה כל המעצבים, המתכנתים, אנשי SEO ואיתם גם ארגונים רבים בוחרים דווקא בוורדפרס כמערכת המועדפת עליהם לבניית אתרים וניהולם?

אפשר לתמצת את ההסבר ולהגיד כי וורדפרס היא המערכת הגמישה ביותר לכל סוג של לקוח (עוסק קטן או חברת ענק) ובנוסף היא המערכת המאפשרת בצורה הקלה ביותר להתממשק אליה ולהרחיב את יכולותיה לצרכי האתר הייחודי שלכם.

וורדפרס היא מערכת ניהול התוכן הטובה והנבחרת ביותר בעולם, בעזרתה ניתן לבנות אתרים מרהיבים ושימושיים, וזאת רק על קצה המזלג.

לקוחות פעילים

46 +

פרוייקטים מוכנים

80 +

לקוחות חוזרים

84 %

לידים נכנסים

2780 +

צור קשר ללא התחייבות

תראו בעצמכם

צפו בסרטון שלנו

נגן וידאו

לקוחות כתבו עלינו

נגישות